Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 31.10.2016.



R.B.Ime PrezimeRazred
1.Ivan Dadićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
2.Danijel Krakićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
3.Zvonko Kavranstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
4.Čedomir Dundovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
5.Željko Kadijevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
6.Tomislav - Josip Mlinarićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
7.Branko Mikulićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
8.Borna Abramovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
9.Hrvoje Baričevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
10.Igor Estatievstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
11.Marin Franićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
12.Mladen Gledecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
13.Božo Golubićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
14.Renato Ivčestrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
15.Dražen Vinšćakstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
16.Josip Kasumstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
17.Anton Kolakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
18.Serđo Kosstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
19.Ratko Stankovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
20.Pero Tabakstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
21.Tibor - Mijo Kuljanićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
22.Ante Lažetastrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
23.Damir Lazorstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
24.Zvonimir Majićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
25.Ivica Mekovecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
26.Robert Mohovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
27.Štefica Mrveljstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
28.Stanislav Pavlinstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
29.Dragan Perakovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
30.Željko Remenarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa