Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 12.09.2022.


Popis članova u .xlsx formatu možete preuzeti ovdje.



B.I.Ime PrezimeRazred
2.Danijel Krakićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
3.Zvonko Kavranstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
6.Tomislav - Josip Mlinarićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
8.Borna Abramovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
10.Igor Estatievstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
11.Marin Franićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
13.Božo Golubićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
14.Renato Ivčestrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
16.Josip Kasumstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
17.Anton Kolakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
18.Serđo Kosstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
19.Ratko Stankovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
20.Pero Tabakstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
21.Tibor - Mijo Kuljanićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
23.Damir Lazorstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
25.Ivica Mekovecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
26.Robert Mohovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
27.Štefica Mrveljstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
29.Dragan Perakovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
30.Željko Remenarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
31.Damir Rimacstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
32.Kristijan Rogićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
34.Mario Šafranstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
35.Slavko Šerićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
37.Đuro Srbićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
38.Alen Križićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
39.Anto Krajinastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
40.Božica Radošstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
41.Branimir Jerneićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
42.Edo Jakšićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa