Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 17.01.2024.


Popis članova u .xlsx formatu možete preuzeti ovdje.



B.I.Ime PrezimeRazred
245.Slađana Bilandžijastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
246.Velimir Kolarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
247.Ljudevit Krpanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
248.Boris Balenovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
249.Ivan Kovačevićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
250.Dino Marićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
251.Zrinka Drozdekstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
252.Vlatka Stupalostrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
253.Donald Schiozzistrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
254.Zdenka Vužićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
255.Robert Vilkstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
257.Denis Pišonićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
258.Ivica Škrtićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
259.Krunoslav Špoljarevićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
260.Denis Kakarigistrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
261.Denis Šipušstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
262.Mato Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
263.Zoran Potočkistrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
264.Ivana Majdanđićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
265.Ivica Ljubajstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
266.Maja Vinkostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
267.Ivan Perkovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
268.Mario Bandostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
269.Domagoj Bublićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
270.Marko Galestrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
271.Valentina Sučićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
272.Jasminka Kromarstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
273.Marinko Tuškanecstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
274.Srećko Krečstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
275.Dragan Ćurinstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda